İstanbul Tarım Fuarı 2013

TÜMOSAN - TÜYAP İSTANBUL AVRASYA TARIM FUARI 2013

9-12 Ocak 2013 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TUYAP Fuar Alanında düzenlenen ve TÜMOSAN olarak 775 m2 alan üzerinde 15 farklı model 18 traktörle katıldığımız 2013 Avrasya Tarım Fuarında fuarın en çok ilgi çeken ve yurt içi ve yurt dışından en çok ziyaretçi ağırlayan standı TÜMOSAN standı olmuştur.

TÜMOSAN olarak farklı bölgelerden fuara katılmak isteyen çiftçilerimizin fuar alanına geliş ve dönüşleri için ulaşım organizasyonlarına katkıda bulunulmuş ve standımızı ziyaret eden misafirlerimiz en iyi şekilde ağırlanmaya çalışılmıştır. Nasıl ki TÜMOSAN çiftçinin öz malı ise fuarlardaki TÜMOSAN standları da çiftçilerimizin kendi evleridir.

8000 klasik serimize 12/12 levyeli vites uygulaması, yenilenen 100 HP üzeri 8105 modelimiz, 7100 serisi 3 silindirli 75 ve 85 HP modellerimiz ilk defa bölge çiftçisinin beğenisine Avrasya Tarım Fuarında sunulmuştur.

Fuarın ilk iki günü İstanbul ve çevresinde kar yağışı olmasına rağmen yoğun bir ziyaret gözlenmiş ve fuarın en çok ziyaretçi çeken standı TÜMOSAN standı olmuştur. TÜMOSAN standını ziyaret eden çiftçilerimiz ürünlerimizi ve yapılan yenilikleri beğeni ile karşılamışlar ve yapılan ikramlardan ziyadesiyle memnun kalmışlardır.

Fuar sırasında görüşme yapılan çiftçilerimiz kendi kullandıkları yada bölgelerinde mevcut TÜMOSAN traktörlerinde düşük yakıt tüketimi, yüksek çeki ve kuyruk mili performansı ve sağlamlık gibi klasik TÜMOSAN özelliklerini takdirle gözlediklerini ifade etmektedirler.

TÜMOSAN satış ve pazarlama ekibi ile bölge bayi ve servislerimiz fuarda aktif olarak görev almışlardır.

Türkiye tarımın parlayan yıldızı TÜMOSAN her zaman çiftimize en yakın olmaya devam edecektir.

FOTOĞRAF GALERİ


TÜMOSAN MERKEZ

ADRES
Maltepe Mah. Londra Asfaltı Cad. No:28/1 Topkapı 34010 Zeytinburnu / İstanbul

TÜMOSAN FABRİKA

ADRES
Büyükkayacık Mahallesi Aksaray Çevre Yolu Caddesi No: 7/1 Selçuklu-Konya - TÜRKİYE

MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI

Müşteri temsilcimiz ile doğrudan görüşme yapmak ve sorularınızı yöneltmek için müşteri danışma hattımızı arayabilirsiniz.

TELEFON: 0212 467 67 00

Copyright © 2016 TÜMOSAN