TÜMOSAN DOSTLUĞU

TÜMOSAN - BULUŞMA TOPLANTISI 2014

TÜMOSAN çalışanlarından Hüseyin Ay ve Ömer Öztürk’ün öncülüğünde yıllar sonra bir araya gelen 190 kişi Türkoğlu Düğün Salonunda düzenlenen yemekte hasret giderdiler. Gecede ilk önce hayatını kaybeden çalışanlar için hatim indirildi. Daha sonra yemeğe geçen eski dostlar, birbirleriyle sohbet ederek anıları tazelediler. Dostlarıyla yıllar sonra hasret gidermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Hüseyin Ay ve Ömer Öztürk, “Katılımı görünce iyi ki böyle bir fikir ortaya atmışız dedik.

TÜMOSAN’IN YERLİ ÜRETİMİ MAKSİMA TRAKTÖRLER, 6-9 ŞUBAT’TA GAZİANTEP TARIM FUARI’NDA

TÜMOSAN - GAZİANTEP TARIM FUARI 2014

Traktör ve dizel motor üretiminde 37 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’nin en önde gelen üreticileri arasında yer alan TÜMOSAN, Gaziantep Tarım Fuarı 2014’te Maksima serisi traktörünü sergiledi. 6-9 Şubat tarihleri arasında Gaziantep’de gerçekleşen fuarda TÜMOSAN, Maksima serisi traktörlerini çiftçilerin beğenisine sundu. Gaziantep Valisi Erdal Ata ve AKP Millet Vekili Nejat Koçer, yeni çıkan Maksima serisini görmek için Tümosan’ın standını ziyaret etti.

TÜMOSAN DENİZLİ TARIM FUARI’NDA MAKSİMA SERİSİNİ TANITTI!

TÜMOSAN - DENİZLİ TARIM FUARI 2014

Traktör ve dizel motor üretiminde 39 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’nin en önde gelen üreticileri arasında yer alan TÜMOSAN, 19-23 Şubat tarihleri arasında Denizli’de gerçekleşen tarım fuarında seri üretimini tamamladığı Maksima serisi traktörlerini bölge çiftçisine tanıttı. Denizli Valisi Abdülkadir Demir, yeni çıkan Maksima serisini görmek için Tümosan’ın standını ziyaret etti.

TÜMOSAN’IN YERLİ ÜRETİM TRAKTÖRLERİ TUNUS’TA KULLANILACAK

TÜMOSAN’IN YERLİ ÜRETİM TRAKTÖRLERİ TUNUS’TA KULLANILACAK

Traktör ve dizel motor üretiminde 37 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’nin en önde gelen üreticileri arasında yer alan TÜMOSAN, Başbakanlığa bağlı Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’nın (TİKA) “Tunus Cumhuriyeti Tarım Bakanlığına Hibe Edilmek Üzere Traktör Alımı” ihalesini kazandı. İhaleyi kazanan TÜMOSAN, Tunus Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı için ürettiği 70 adet traktör ve bağlı ekipmanı sözleşme tarihinden itibaren 200 gün içerisinde teslim edecek.

TÜMOSAN MERKEZ

ADRES
İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A3 Blok Kat:8, 34149 Yeşilköy - İstanbul - TÜRKİYE

TÜMOSAN FABRİKA

ADRES
Büyükkayacık Mahallesi Aksaray Çevre Yolu Caddesi No: 7/1 Selçuklu-Konya - TÜRKİYE

MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI

Müşteri temsilcimiz ile doğrudan görüşme yapmak ve sorularınızı yöneltmek için müşteri danışma hattımızı arayabilirsiniz.

TELEFON: 0212 467 67 00

Copyright © 2014 TÜMOSAN