Bu web sitesinde, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ndaki amaçlar ile sınırlı mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kurumsal

HABERLER

TÜMOSAN Namık Kemal Üniversitesi Kariyer Günlerinde

Tümosan Genel Müdür Yardımcısı Serhun OLGUN; Namık Kemal Üniversitesi Biyosistem Topluluğunun Düzenlemiş Olduğu Söyleşide Öğrencilerle Buluşarak, Sektörün Bugünkü Durumu, Geleceği ve Mezun Olunduğunda Öğrencileri Bekleyen İş Dünyasından Bahsederek, Geleceğimiz Olan Öğrencilerimizin Bilgi Birikimine Katkıda Bulunmuştur.

Yapılan Söyleşide Öğrenciler, Merak Ettikleri Soruların Cevaplarını Bulmuş ve Kendilerini Geliştirme Konusunda Bilgi Edinmiştir. 

Söyleşi sonunda Namık Kemal Üniversitesi Biyosistem Mühendisliği Topluluğu, TÜMOSAN Genel Müdür Yardımcısı Serhun OLGUN' a Hediyelerini Takdim Etmiştir. OLGUN, Emeği Geçen Başta Biyosistem Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bahattin AKDEMİR, Prof. Dr. Tolga ERDEM, Doç. Dr. İlker Hüseyin ÇELEN ve Biyosistem Topluluğu Başkanı Buse SALBAŞ'a Teşekkürlerini Sunarak Başka Bir Kariyer Gününde Görüşme İsteklerini Dile Getirerek Söyleşiyi Sonlandırmışlardır.