• Traktör - TümosanTraktör
  • Motor - TümosanMotor
  • Forklift - TümosanForklift
  • Zirai Ekipman - TümosanZirai Ekipman
LangugageTR
detay

Bir Bakışta Tümosan

Ürün ve Hizmetler - Tümosan Üretim Sayfası

Ürün ve Hizmetler - TümosanÜrün ve Hizmetler

TÜMOSAN, dizel motor ve traktör, dizel ve elektrikli forklift üretimi, pazarlama ve satışı ile müşterilerine etkin satış sonrası hizmet sunmaktadır. Üretilen dizel motorlar; Türkiye ve yurt dışındaki müşterileri tarafından traktör, otomotiv, temizlik ekipmanları, jeneratör ve deniz araçları üretiminde kullanılmaktadır.

Pazarlama - Tümosan Üretim Sayfası

Pazarlama - TümosanPazarlama

TÜMOSAN, deneyimli kadrosu ve yeni teknolojilerle pazarlama faaliyetlerini yürüterek müşterilere kaliteli ve güvenilir traktör çözümleri sunarak verimliliği artırır. Müşteri odaklı yaklaşımıyla, ihtiyaçlara uygun modeller ve satış sonrası hizmetlerle uzun süreli iş birliği sağlar. Pazarlama faaliyet merkezi İstanbul'da bulunmaktadır.

Üretim - Tümosan Üretim Sayfası

Üretim - TümosanÜretim

TÜMOSAN, dizel motor ve traktör fabrikası Konya’da bulunmaktadır. Üretim 1.600.000 m² alan üzerine kurulmuş olan 93.000 m² kapalı alan içerisinde faaliyet göstermektedir.

Üretim Kapasitesi - Tümosan Üretim Sayfası

Üretim Kapasitesi - TümosanÜretim Kapasitesi

TÜMOSAN, üç vardiyada 75.000 adet dizel motor ve 45.000 adet traktör üretim kapasitesine sahiptir.

Ar&Ge - Tümosan Üretim Sayfası

Ar&Ge - TümosanAr&Ge

TÜMOSAN, ürünlerinde müşteri memnuniyetini arttırmak, üretim maliyetlerini azaltmak, uygulanabilir yeni teknolojileri kullanmak amacıyla araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önemli kaynak ayırmakta ve özel önem vermektedir. Fabrika, bünyesinde bulundurduğu mühendislik organizasyonu aracılığı ile üretilen motor ve traktörlere ilişkin modernizasyon ve geliştirme çalışmalarını yapmaktadır. Araştırma ve geliştirme çalışmaları İstanbul merkezli olarak sürdürülmektedir.

Teknoloji - Tümosan Üretim Sayfası

Teknoloji - TümosanTeknoloji

TÜMOSAN, müşterilerine ürün ve hizmet sunabilmek amacıyla en son teknolojik gelişmeleri üretiminde kullanmak ve tüm çalışmalarında güncel, kabul görmüş bilgi işlem yazılımlarından faydalanmak için yatırımdan kaçınmamaktadır. Yeni ürünlerin geliştirilmesinde, prototip ürünler sanal ortamda oluşturularak seri üretime kısa zamanda geçilmesi sağlanabilmektedir.